fbpx

Cześć

mam na imię Tomasz i tworzę fajne filmy ślubne.

Reportaże ślubne tworzę od 2010 roku. Jestem młodym kreatywnym operatorem z doświadczeniem. Wiem, że w życiu jest kilka magicznych chwil, pełnych niepowtarzalnych emocji, które warto zapamiętać. Szkoda, że nie możemy zatrzymać tej chwili, żeby żyć w niej na zawsze, dlatego ja pomogę w utrwaleniu wspomnień. Moim zadaniem jest nadać najważniejszemu dniu w Waszym życiu artystyczne ramy. Tworzenie to moja pasja. Z chęcią opowiem Waszą historię.

Na co dzień znajdziecie mnie w Chorzowie. To tutaj mieszkam, przesiaduję we własnej pracowni, do której zapraszam na kawę i pogawędki. Dajcie się poznać, porozmawiajmy i stwórzmy coś wyjątkowego.

Filmy ślubne i teledyski weselne to moja pasja, którą mogę praktykować dniami i nocami. Uwielbiam też dzielić się wiedzą i niezbędnymi informacjami w tematyce ślubnej. Wierzę, że niejedna cenna wskazówka, którą znajdziecie w artykułach, w przyszłości pomoże Wam przy organizacji wesela. Przy okazji zaoszczędzicie sporo stresu i wspólnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości. 🙂

Zachęcam do zobaczenia mojego bloga z poradami weselnymi: