fbpx

27 lutego, 2023

Kamerzysta ślubny (Śląsk) — restauracja Markus, Ada i Piotr

Kamerzysta ślubny (Śląsk) — restauracja Markus

W ostatnim czasie, jako kamerzysta ślubny z Katowic miałem ogromną przyjemność znaleźć się na pięknym weselu Ady i Piotra, o czym więcej opowiem Wam w tym krótkim wpisie!

Film ślubny — gdzie tym razem odbyła się impreza?

Chyba nie było sytuacji, w której dwukrotnie znalazłem się w jednym i tym samym miejscu. Jako filmowiec ślubny podróżuję po całym województwie śląskim oraz po miastach i miejscowościach ościennych. Czasem również zdarzy mi się dalsza wycieczka, np. do Portovenere☀️!

Tym razem jednak Wasz ulubiony kamerzysta ślubny wybrał się do miejscowości Kolonowskie, która leży na pograniczu województwa śląskiego i opolskiego.

Wesele odbyło się w pięknym miejscu, a dokładniej w Restauracji Markus. Nie ukrywam, że podbiła ona moje serce już od pierwszego wejrzenia! Aranżacja tego miejsca była niesamowita, tak samo, jak wystrój wnętrza, które zostało przygotowane pod tę huczną imprezę wyśmienicie!

Całość — jak wspomniałem wcześniej — dopełniał wygląd zewnętrzny. Restauracja Markus stylem przypominała mi dworek rodem z wieku XIX!

Kamerzysta weselny — moja opinia

Jako kamerzysta ślubny z wieloletnim doświadczeniem muszę przyznać, że wykonanie wesela pod względem technicznym naprawdę mnie zaskoczyło! To samo tyczy się oprawy muzycznej, która zapewniała nieprzerwanie dużo rozrywki każdemu z gości, nawet tym, którzy nie chcieli wstać od stołu!

Zespół, przy którym wszyscy bawili się świetnie, był Zespół Muzyczny Lovers, który z całego serca polecam.

Dodatkowo chciałem polecić fotografa Krzysztofa, który razem ze mną upamiętniał te piękne chwile. Tworzyliśmy razem naprawdę dobrą ekipę!

Z tego też miejsca chciałbym Was serdecznie zaprosić do zapoznania się z moim Niezbędnikiem Ślubnym. Znajduje się w nim kilka ciekawych poradników odnośnie wesela, takich jak wybór odpowiedniego zespołu muzycznego, wskazówki organizacyjne i wiele innych.

Potrzebujecie kamerzysty weselnego, który nagra Wam fajne filmy ślubne? Jeżeli tak, zapraszam do kontaktu!