fbpx

25 listopada, 2022

Dwór Kociołek — świeżym spojrzeniem filmowca ślubnego

Dwór Kociołek — świeżym spojrzeniem filmowca ślubnego

Dzień dobry!

Jak to na kamerzystę ślubnego przystało, znów chcę podzielić się z Wami moim nowym materiałem, który miałem przyjemność utworzyć na pięknym ślubie Agnieszki i Rafała!

Kamerzysta ślubny z Katowic tym razem odwiedził Małopolskę

Dokładnie tak! Tym razem zostałem zaproszony na piękną uroczystość w miejscowości Dobczyce w województwie małopolskim.

Droga do tego miejsca z racji wyjazdu we wczesnych godzinach porannych ku mojemu zdziwieniu była wybitnie mało ruchliwa. Autostrada A4 w kierunku Krakowa potrafi nieraz przyprawiać o mdłości, na szczęście, tym razem wszystko poszło zgodnie z planem!

Zauważyłem też, że tam, gdzie jadę na ślub, mimo pory roku zawsze jest piękna pogoda. Tym razem było tak samo! Jak wiadomo, jesień często daje w kość, zwłaszcza w bardzo ważnych momentach, takich jak wcześniej wspomniane wesele. Czy mieliśmy szczęście? Być może! Niemniej, takie wydarzenie musiało odbyć się we wspaniałej atmosferze🙂.

Podsumowując

Jako filmowiec ślubny ze śląska często jeżdżę po większych miastach, jak i mniejszych miejscowościach w celu udokumentowania pięknych chwil Młodych Par.

Jak wspomniałem wcześniej, tym razem znalazłem się w Dworze Kociołek. Zaintrygowało mnie to miejsce w szczególności ze względu na naturę, która była bardzo bliskim towarzyszem tego kompleksu.

Na koniec chcę Wam również serdecznie polecić DJ’a Rony’ego, który mówiąc wprost — spisał się na medal. Przez całe wydarzenie nie było nawet sekundy nudy. Zapraszam Was do zajrzenia na jego profil. Przekonajcie się sami, jakie atrakcję potrafi on zapewnić!

Zaskoczyła mnie również Flasz Gang Fotobudka. Nie wiedziałem, że w tak ciekawy sposób można zaaranżować maszynę do robienia zdjęć📷. Polecam serdecznie!

Zapraszam Was również do zapoznania się z trailerem, który utworzyłem właśnie dla Was, abyście sami mogli sprawdzić, jak wszystko to wszystko wyglądało z perspektywy kamerzysty ślubnego!