fbpx

14 listopada, 2022

Istebna, wioska pod Złotym Groniem — co tym razem przygotował kamerzysta ślubny?

Istebna, wioska pod Złotym Groniem

co tym razem przygotował kamerzysta ślubny?

W ostatnim czasie miałem ogromną przyjemność być kamerzystą ślubnym u Agaty i Patrycjusza na ich wspaniałym weselu. Z racji, że bardzo lubię dzielić się wydarzeniami z życia filmowca z Wami, tak też zrobiłem i tym razem!

Wesele odbyło się w Istebnej, w malowniczej wiosce u stóp Złotego Gronia w województwie śląskim. Tak, dokładnie — na naszym Śląsku! Dla mnie również była to nowość i niesamowita przygoda.

Wyjazd poza aglomerację w celu nakręcenia fajnych filmów ślubnych był super doświadczeniem, którego z pewnością długo nie zapomnę.

W lecie miałem również przyjemność znaleźć się w magicznym miejscu, którym było Portovenere. Sprawdźcie jaki fajny film ślubny nagrałem w tamtym miejscu!

Okiem filmowca ślubnego — dlaczego powinniście się wybrać właśnie tam?

Piękne krajobrazy, góry, łąki i świeże powietrze bez krzty śląskiego smogu i spalin… no coś wspaniałego! Do tego piękna pogoda, która na szczęście udała się w 100%! Temperatury jak na jesień i górski klimat ku mojemu zdziwieniu były wybitnie wysokie. Podejrzewam, że nie było to kwestią przypadku. Tak huczne wesele nie zdarza się zbyt często!

Całe przedsięwzięcie odbyło się we wspaniałym towarzystwie. Istebna słynie ze wciąż żywej góralskiej kultury i tradycji, dlatego też i tych panów w tym miejscu nie nie mogło zabraknąć.

Kamerzysta ślubny z Katowic zaprasza do Istebnej!

Z tego też względu chciałbym Was zaprosić serdecznie w tamte rejony. Warto, aby każdy choć na chwilę oderwał się od miejskiego zgiełku i ciągłego pędu. W tym miejscu z pewnością odetchniecie świeżością i nabierzecie sił witalnych. Sam byłem tam w celach służbowych, ale mówię Wam, wcale tego nie odczułem, a wręcz przeciwnie. Było wspaniale!

Kliknijcie tutaj i obejrzyjcie mój fajny film ślubny z Istebnej do końca. 🙂

Zapraszam Was również do zapoznania się z artykułem o wskazówkach organizacyjnych dla Młodej Pary.